Toprak EN
Yatırımdan üretime,
gelenekten geleceğe
Yıldızlar Yatırım Holding, kurucusu Hasan Yıldız’ın 1890 yılında kereste ticaretiyle başladığı yatırım yolculuğuna, dünyanın 4 farklı ülkesinde üretim gerçekleştiren ve atıldığı her sektörde durmadan büyüyen bir sanayi devi olarak devam etmektedir.
5000+
ÇALIŞAN
100+
ÜLKEYE İHRAACAT
Faaliyet Alanlarımız

Yıldızlar Yatırım Holding, kurucusu Hasan Yıldız’ın 1890 yılında kereste ticaretiyle başladığı yatırım yolculuğuna...

DEMİR ÇELİK

Yıldız Demir Çelik Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu yassı çeliği yurt içinde üretmek ve ithalatı azaltarak cari açığın kapatılmasına destek vermek amacıyla üretimine devam etmektedir.

GÜBRE

İstanbul Gübre Sanayi Anonim Şirketi İGSAŞ, 1971 yılında Marmara Bölgesi’nin en stratejik noktalarından birinde kuruldu.

LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

Körfezin en büyük limanlarından birine dönüşen tesislerimiz, hem iştiraklerimizin hem de üçüncü şahısların beklentilerine cevap vermektedir.

KİMYA

Yıldızlar Yatırım Holding’in sürekli ve sürdürülebilir büyüme stratejisine uygun tutkal tesislerimiz Türkiye’de lider Kocaeli ve Romanya’da bulunmaktadır.

LOJİSTİK

Yıldızlar Yatırım Holding’in tamamlayıcısı olan bir diğer yatırımı da deniz taşımacılığını kendi filosuyla gerçekleştirmesidir.

ORMAN ÜRÜNLERİ

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı

ENERJİ

Yıldız Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi grupları arasında yer alan Yıldızlar Yatırım Holding’in son yatırımlarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

SİGORTACILIK

Yıldızlar Yatırım Holding yer aldığı her sektörde; “en iyi ve en güvenilir hizmet” anlayışıyla hareket eder. Çünkü biz de tıpkı müşterilerimiz gibi “en iyi ve güvenilir hizmeti” almayı tercih ederiz. İşte bu sebeple holding bünyemizdeki grup şirketlerimizin sigorta işlemlerini gerçekleştirmek ve konu ile ilgili süreçleri takip etmek için 2003 yılında kurulan İgsaş Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş., bugün en iyiyi arayan diğer tüzel ve gerçek kişiler için de sigorta hizmeti vermektedir.

Hedefimiz Gelecek,
Rotamız Yıldızlar

Yıldızlar Yatırım Holding olarak belirlediğimiz hedeflerin, ülkemize ve çalışanlarımıza parlak bir geleceği tesis edeceğine yürekten inanıyoruz.

Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak yatırımlar gerçekleştiriyor, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda istihdamı artırmayı hedefliyoruz. Şirketlerimiz, ticari ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında köprüler kuruyor ve tüm şirketlerimizin varlıklarını öz yönetimleriyle sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Çalışanlarımızın ve ailelerinin hem sosyal hem de mesleki gelişimine katkı sağlayacak adımları atmak, dayanışma ve iş birliğini güçlendiren değerleri korumak için çalışıyoruz.

Tam 130 yılı aşkın zamandır... Biz; Yıldızlar Yatırım Holding Ailesiyiz

Rasyonel yönetim yaklaşımımızla karar alma süreçlerimizin tamamında katılımcılık ve şeffaflık ilkelerini gözetiyoruz.

Sürdürülebilir büyüme hedefimiz doğrultusunda çevreye ve insan sağlığına önem vererek üretim yapıyoruz. Kurum kültürümüze, ülkemize ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Dünya Pazarımız, Yatırım Ödevimiz

Marka ve ürünlerimizi hem yurtta hem de dünya çapında zirveye taşımak.

Yatırımlarımızı yurt çapında ve global bazda artırarak yaygınlaşmak, yeni sektörlere ve coğrafyalara uzanarak küresel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmak.