Toprak EN
Çiftçilerin umutları bizimle yeşeriyor.
İstanbul Gübre Sanayi Anonim Şirketi İGSAŞ, 1971 yılında Marmara Bölgesi’nin en stratejik noktalarından birinde kuruldu.

Türk çiftçisinin ve sanayicisinin ihtiyaç duyduğu ürünleri gerek üretimle gerek ithalatla Türk tarımının ve sanayinin hizmetine sunan İGSAŞ, bugün Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri durumundadır.

Ürünleri Türkiye’nin tarım yapılan her köşesine ulaşan İGSAŞ, 2004 yılında özelleştirme yoluyla Yıldızlar Yatırım Holding bünyesine katılmıştır.

Konsantre bir gübre olan üre, Türkiye’de yalnızca İGSAŞ tarafından üretilmektedir.
Üretim Gücü

İGSAŞ ayrıca pril poröz amonyum nitrat ve derişik nitrik asitin Türkiye'de tek ve potasyum nitratın da ilk üreticisidir.

Üre, amonyak, kompoze gübre ve Türk çiftçisinin ihtiyaç duyduğu diğer birçok gübreyi üreten İGSAŞ, sektördeki payını arttırmak ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasındaki konumunu yükseltmek için iş hacmini büyüterek çalışmalarına devam etmektedir.

YILLIK ÜRETİM KAPASİTESİ
0 ton
AMONYAK
0 ton
ÜRE
0 ton
KOMPOZE GÜBRE
0 ton
İGSAŞ BLUE
0 ton
AMONYUM NİTRAT (26 AN)
0 ton
PRİL PORÖZ AMONYUM NİTRAT
0 ton
SEYRELTİK NİTRİK ASİT
0 ton
DERİŞİK NİTRİK ASİT
0
AMONYUM KLORÜR
0
POTASYUM NİTRAT
İş Fırsatları

Bu topraklardan doğan ve bu toprakların degerleriyle kendini şekillendiren Yıldızlar Yatırım Holding'in; bugüne kadar gerçekleştirdigi tüm faaliyetlerinin ana amacı insanımız ve insanlık için katma değer üretmektir. Açık pozisyonları takip edin.

Bizimle Çalışın

Şirketimizde açılacak gelecek pozisyonlar için sizleri değerlendirmemizi istiyorsanız CV'nizi bırakın, İGSAŞ bünyesinde çalışma fırsatı yakalayın.

Staj Yapın

Geleceğini bizimle şekillendirmek istiyorsan staj başvuru formunu hemen doldur.