Toprak EN

"Kişiler değil, kurumlar kalıcıdır."

Fehmi Yıldız

Bu sözün değerini en çok, çalıştığı kurumun yaşının kendi yaşından büyük olduğunu fark edenler bilir… Ailemizin her bireyi bilir ki bizim için çalışmak bir hizmet koşusudur. En iyiye ulaşma çabasıyla ilerlediğimiz bu koşuda; hepimizin ortak amacı hizmet kalitemizi durmaksızın ileriye taşımaktır.

1890’lara uzanan geçmişimiz hem omuzlarımızdaki sorumluluk, hem de yolumuzu aydınlatan bir ışık olarak her adımımıza yön veriyor. Bugün; doğduğumuz topraklara katma değer sağlayan ve istihdam yaratan tesislerimiz, uluslararası platformda saygı duyulan ve tercih edilen markalarımız ile ülkemizin gurur duyduğu bir gücüz…

Sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle, çevreye olan duyarlılığımızla, modern teknolojimiz ve kaliteden taviz vermeyen üretimlerimiz ile Türkiye’mizin en değerli firmalarından biri olmanın sorumluluğu ile artık hedeflerimiz çok daha büyük.

Deneyimimiz kurum yaşımız gibi asırlık olsa da heyecanımız ve tutkularımız hala ilk günkü gibi taptaze. İşte bu tutkuyu paylaşan, bizimle aynı heyecana sahip 5000'i aşan çalışanımız ve çözüm ortaklarımızla; sizin için geleceği şekillendirmeye devam ediyoruz.