BİZDEN HABERLERİLK SİZ BİLİN...
Fehmi Yıldız’a Büyük Onur
13.12.2017

Fehmi Yıldız’a Büyük Onur

Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız, Ekonomist Dergisi’nin düzenlediği 6. Anadolu’nun en Etkin 50 iş İnsanı araştırması ile ilgili açıklanan listede 14’üncü sırada yer aldı.

Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl 6’ncı kez yapılan ve ülkenin en itibarlı araştırmaları arasında yer alan “Anadolu’nun En Etkin 50 İş İnsanı” çalışmasının sonuçları açıklandı. Yurt içinde ve dışında dev yatırımlara imza atan Yıldızlar Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız, araştırmada Anadolu’nun en etkin iş insanları arasında yer aldı.

31. Sıradan 14. Sıraya

Kocaeli sanayisinin en önemli şirketlerinden Yıldızlar Yatırım Holding, yatırımlarıyla Türkiye ekonomisinin mihenk taşlarından biri olmayı sürdürüyor. Bu başarılar Fehmi Yıldız’ın Anadolu’nun en etkin iş adamlarından biri seçilmesinde etkili oldu. Listedeki yükselişini sürdüren Fehmi Yıldız, daha öncesinde 31’inci olduğu sıralamada bu yıl 14’üncülüğe yükseldi. Yıldız’ın önderliğindeki Yıldızlar Yatırım Holding aynı zamanda Kocaeli’nin 1 numaralı sanayi kuruluşu seçildi.

Büyüme Hızını Artıracak!

Anadolu’nun farklı şehirlerinden birçok önemli sanayicinin yer aldığı listede, iş adamı Fehmi Yıldız’ın başarısı, “Büyüme hızını artıracak” başlığıyla yer aldı. Her yıl başarı trendini artıran, ülkesini ve insanını düşünerek yaptığı yatırımlarla takdir toplayan Fehmi Yıldız, “Geçen yılki hedeflerimize paralel olarak yüzde 15 büyüdük ve ciromuzu 3,2 milyar liraya yükselttik. Önümüzdeki dönemde bu konudaki büyüme ivmemizi yeni yatırımlarımızla birlikte daha çok artırmayı planlıyoruz’’ dedi.