BİZDEN HABERLERİLK SİZ BİLİN...
‘’Çocukların gözünden İGSAŞ’’ anlatıldı!
18.11.2017

‘’Çocukların gözünden İGSAŞ’’ anlatıldı!

Türkiye’nin gübre sektöründeki liderlerinden biri olan İGSAŞ tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen, "Çocukların Gözünde İGSAŞ " konulu resim yarışmasının kazananları belli oldu. İGSAŞ çalışanlarının 15 yaş altındaki çocuklarının katıldığı resim yarışması, çocuklarımızın hayal gücünü rahatlıkla sergileyebileceği bir ortam yaratma amacıyla hayata geçirildi.

Çocukların yeteneklerini geliştirmelerine katkıda bulunmak ve onları teşvik etmek amacıyla düzenlenen resim yarışmasında ‘’Çocukların Gözünden İGSAŞ’ ın resim edilmesi istendi. Yarışma beş ayrı kategoride değerlendirildi. Çocuklar, ‘’Geleceği Yeşertiyoruz’’, ‘’Yaşama Değer Katar’’, ‘’Yaşamın Kalbinde’’, ‘’Hayatınıza Dokunur’’, ‘’Gelecek İçin Üretiyoruz’’ konu başlıklarından birini seçerek hayallerindeki resmi çizdiler. Resimler, İGSAŞ Genel Müdür Turan Tok, Pazarlama Satış ve Sevkiyat Müdür Yardımcısı Vedat Altınok, Dış Ticaret Müdürü Ayşin Donat, İGSAŞ Liman Müdürü Özkan Uygur, Personel ve Sosyal İşler Müdürü Taner Doğan, Amonyak Üretim Müdürü Kutay Durna, Kurumsal İletişim Uzmanı Sercan Karagöz’ün yer aldığı jüri tarafından seçildi.

Yarışmada birinciliği Beril Arslan, ikinciliği İrem Suner, üçüncülüğü de Zehra Hazal Çamurcu kazandı. Birinciye Ipad, İkinci ve Üçüncüye Bisiklet verilirken yarışmaya katılan diğer çocuklara da hediye çeki verildi. Yarışmanın sonucu ile ilgili açıklama yapan İGSAŞ Genel Müdürü Turan Tok şunları söyledi:

İGSAŞ olarak ilk kez düzenlediğimiz resim yarışması firma bünyesinde çalışanların çocuklarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan tüm çocuklara teşekkür ediyorum. Ülkemizin geleceğini çocuklarımıza emanet edeceğiz. Bu yarışmayla, geleceğin bireyleri olan çocuklarda farkındalık oluşturmak ve bu farkındalığı geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledik.

Aynı zamanda çocuklarımızın sanatsal becerilerinin gelişimine katkıda bulunmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamda resim yarışmasını önümüzdeki dönemde geleneksel hale getirerek düzenlemeye devam edeceğiz. ’’dedi.