BİZDEN HABERLERİLK SİZ BİLİN...
Yıldızlar Yatırım Holding, Teknolojinin Devleriyle SANTEK Fuarı’ında Buluştu
26.11.2017

Yıldızlar Yatırım Holding, Teknolojinin Devleriyle SANTEK Fuarı’ında Buluştu

TÜYAP Fuarcılık Grubu tarafından Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Ticaret Odası iş birliğiyle organize edilen SANTEK 2017 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı, bu yıl 2- 5 Kasım tarihinde Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sektörün öncülerini bir araya getiren fuara Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından Yıldızlar Yatırım Holding de katıldı.

Yıldızlar Yatırım Holding yönetici ve temsilcilerinin de yer aldığı 300 firmanın katılımıyla gerçekleşen fuar, Fuarın bu yıl ki konusu ise savunma sanayisi oldu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Genel Sekreteri İlkay Ünal, SANTEK Fuarı’nın ülke ekonomisinin büyümesinde önemli katkı sağladığına dikkat çekerek şöyle devam etti:

“Kocaeli hem coğrafi konumu hem ülke ekonomisindeki ağırlığı hem de sosyolojik açıdan en güçlü kentlerden biri. Bu sebeple Ar-Ge alanında önemli bir misyon üstleniyor. Bu kapsamda, Sanayi üretiminin ihtiyaç duyduğu yenilik ve teknolojik gelişmelerin tanıtılmasına ev sahipliği yapan bu fuar, yüzlerce teknoloji firmasının Türk Sanayisinin önde gelen oyuncuları ile buluşmasına açısından çok önemli. İkili görüşmeler ve paylaşımlar, üretim ve teknoloji alanındaki sinerjimizi artırıyor. Aynı zamanda bu fuarın, Kocaeli’nin ticaretine de büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

Bizde Yıldızlar Yatırım Holding olarak küresel rekabet açısından, girişimci ve yenilikçi yapımız ile sektördeki en son gelişmeleri yakından takip ediyoruz.”